Představení společnosti

Společnost Industria AC, a.s., byla založena v roce 2005 a zaměřuje se na realizaci elektromontážních prací v průmyslu a energetice.

V krátké době se dynamicky rozrostla v silnou, technicky všestranně vybavenou společnost. Jsme schopni zajistit realizaci nejen části elektro, ale také ostatních profesí díla jako jsou stavební a zámečnické práce. V současné době nabízíme a realizujeme projekty na pozici generálních dodavatelů staveb a to formou na klíč. Naší prioritou je kvalita odvedených služeb, spokojenost našich zákazníků a snaha co nejvíce vyhovět jejich požadavkům.

Naše společnost disponuje nejvyšší kvalifikaci v oboru elektro. Je držitelem příslušných oprávnění a osvědčení k provádění prací na vyhrazených elektrotechnických zařízeních bez omezení napětí v objektech třídy - A, B.

Provádíme elektroinstalace do průmyslových, komerčních objektů i administrativních budov. Za roky působení naší společnosti na trhu jsme realizovali velké množství významných zakázek.

Připravujeme i veškerou dokumentaci pro realizaci fotovoltaických elektráren, které instalujeme jak na rodinné domy tak na průmyslové objekty.

Rychlý kontakt

Email: info@industriaac.cz
Tel.: +420 573 500 922

Sídlo společnosti

Lesní 276/45
767 01 Kroměříž - Vážany

Provozovna společnosti

U Pernštejnských 1369/2
140 00 Praha 4 - Nusle

2005-2023 © Industria AC a.s.